Jsme výrobce, přímý dovozce a prodejce vysoce kvalitních skleníků. Zajistíme dopravu i montáž.

Shopping cart
0 Kč
776 754 546

Pro dopravu zahradních skleníku používáme zejména služby Toptrans. Po předchozí domluvě je možné dodání zboží naší dopravou. Zboží standardně zasíláme v rámci ČR. Po domluvě je možné zboží zaslat i do dalších zemí. Tato služba však bude zpoplatněna dle aktuálních cen přepravních společností v momentě poptávky.

DORUČENÍ BALÍKU:

  • řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
  • zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
  • hmotnost balíku není omezena
  • zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele

PŘEVZETÍ A REKLAMACE:

  • Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku nepřebírejte v případě, že je zřetelně poškozen obsah zásilky. Nestává se to často, ale pokud by bylo cokoli poškozeno, je nutné napsat na předávací dokument “ přebráno s výhradou “ V takovém případě nás kontaktujte, abychom dohodli zaslání nového zboží. Velmi důležité je překontrolovat desky polykarbonátu, zda nejsou dopravou zjevně poškozené pohledem na obvod roli a vnitřní část role. V případě poškození desek sepište záznam s řidičem a pošlete nám fotografie poškození. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
  • Obsah zásilky – krabic zkontrolujte ihned po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 2 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

KOMUNIKACE S DOPRAVCEM:

Pro komunikaci s Toptrans výhradně používejte číslo zásilky a internetové stránky www.toptrans.cz . V případě potřeby Vám jej rádi sdělíme. S tímto číslem je možné na internetových stránkách dopravce sledovat aktuální pozici zásilky.

CENA PŘEPRAVY:

Cena přepravy pro skleníky je 949,- Kč. Cena dobírky je 50,- Kč. Platba bankovním převodem je ZDARMA. Při nákupu zboží v ceně nad 20.000,- Kč je doprava zdarma, pokud není uvedeno u produktů jinak. U skleníku Gampre SANUS doprava je 949,- Kč. V případě, že je u skleníku uvedena doprava zdarma, tak ostatní objednané produkty budou také dodány bez ceny za dopravu. Při nákupu zboží v ceně nad 50 000,- Kč bude dohodnut individuální postup.
Uvedené ceny za přepravu jsou platné pro přepravu v rámci ČR.

Doprava na Slovensko stejně jako do dalších zemí je řešena individuálně. V případě zasílání zboží mimo ČR je nutno sjednat podmínky dodání.

OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ:

Zboží je možno shlédnout a osobně si jej odebrat na adrese nejlépe po předešlé telefonické dohodě:
Bering servis s.r.o.
Vlčkovická 224/98a
500 04 Hradec Králové
Tel. pro přípravu k osobnímu převzetí:  776 754 546

Před návštěvou naší prodejny se prosím telefonicky informujte na čísle 776 754 546, jestli je požadované zboží na prodejně, případně si dohodněte s personálem termín, kdy pro Vás toto zboží bude k dispozici.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI ZDE SI MŮŽETE JEDNOTLIVÉ ZPŮSOBY DORUČENÍ A PLATEB V KLIDU POROVNAT A JEŠTĚ PŘED ZAPOČETÍM OBJEDNÁVKY SE SVOBODNĚ ROZHODNOUT, KTERÉ Z NICH DÁTE PŘEDNOST.​

PŘESNOU SPECIFIKACI A VÝBĚR CENY DOPRAVY SKLENÍKU A OSTATNÍCH PRODUKTŮ VYTVÁŘÍTE V JEDNOM Z KROKŮ TVORBY OBJEDNÁVKY!

DOPRAVA SKLENÍKŮ V HODNOTĚ NAD 20.000,-KČ – DOPRAVA ZDARMA! (POKUD NENÍ UVEDENO JINAK)

ZPŮSOB DOPRAVY

DRUH PŘEPRAVY SLOVENSKO  (EUR) ČESKO (Kč)
DOPRAVA OSTATNÍ / KOSTRY SKLENÍKŮ / SAMOTNÝ POLYKARBONÁT počítá se individuálně počítá se individuálně
DOPRAVA KOMPLETNÍCH SKLENÍKŮ (kostra + polykarbonát)
od 50,- EUR
949,- Kč
Osobní převzetí ve výdejním místě v Hradci Králové zdarma zdarma

Ceny dopravy se vztahují na standardní rozměry skleníků. Pokud je v objednávce nějaké akční zboží „s dopravou zdarma“, tak se doprava zdarma vztahuje i na ostatní zboží, které se vejde do tohoto balíku. Pro prodej na Slovensko využijte náš obchod skleniky-kinplast.cz, můžete využít přepnutí i měny do EUR. Cena dopravy u skleníků je na Slovensko od 50,-EUR. Nedohodne-li se předem individuální cena dle velikosti a počtu skleníků.

ZPŮSOB PLATBY

PLATBA V HOTOVOSTI (VÝDEJNÍ MÍSTO)

Zaplatíte při převzetí zásilky ve výdejním místě v Hradci Králové.

PLATBA V HOTOVOSTI (DOBÍRKA)

Zaplatíte při převzetí zásilky řidiči přepravní společnosti Toptrans. Cena dobírky je 50,- Kč

BANKOVNÍ PŘEVOD

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Platba bankovním převodem je ZDARMA. Zboží není expedováno do chvíle, dokud není částka připsaná na našem bankovním účtu číslo: 2102479410/2700

DODACÍ LHŮTA

Objednávky se snažíme co nejdříve vyřídit, většinou je odesíláme do druhého pracovního dne. Pokud Vám nemůžeme zboží odeslat ani třetí pracovní den, tak Vás o tom nejpozději čtvrtý pracovní den budeme informovat emailem nebo telefonicky, abychom Vám sdělili termín dodání. Dodací lhůta kurýrní služby Toptrans je 1–2 pracovní dny.

O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.

Cestu Vaší zásilky můžete sledovat od našeho odeslání až po převzetí, a to na adrese www.toptrans.cz.